Щоб помирити Ющенка і Тимошенко треба пригадати досвід Кучми?

Понеділок, 27 квітня 2009, 19:00

Конфлікт президента Віктора Ющенка та прем'єр-міністра Юлії Тимошенко впливає на відносини Києва і Вашингтона.

Про це заявив старший радник Центру стратегічних і міжнародних досліджень Брукінгс інституту, колишній посол США в Україні Стівен Пайфер під час відеоконференції Київ-Вашингтон, присвяченій рекомендаціям нової адміністрації США щодо України, які розроблені Брукінгс інститутом, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Президент і прем'єр-міністр України не можуть дійти згоди, і цей аргумент є досить серйозним. Необхідно, щоб президент і прем'єр могли співпрацювати, тоді нам легше було б співпрацювати з Україною", - сказав Пайфер.

Пайфер зазначив, що в цих рекомендаціях містяться пропозиції відновити роботу двосторонньої українсько-американської комісії, яка існувала в 1996-2000 роках на чолі з тодішнім президентом Леонідом Кучмою та віце-президентом США Альбертом Гором.

Пайфер зазначив, що з української сторони співголовами цієї комісії необхідно зробити Ющенка та Тимошенко. "Цей механізм дозволить українській стороні виробити спільну позицію серед представників виконавчої влади", - сказав він.powered by lun.ua