Венеціанська комісія про Конституцію Ющенка: "На перший погляд доволі добре"

Четвер, 30 квітня 2009, 13:18

Європейська комісія "За демократію через право" (Венеціанська комісія) зробить все можливе для того, щоб Україна отримала "гарний проект нової Конституції".

Про це йшлося під час зустрічі міністра юстиції Миколи Оніщука з керівником секретаріату Венеціанської комісії Джанні Букіккіо, повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Зустріч відбулася в рамках робочого візиту українського міністра до Страсбургу, який відбувався з 27 по 29 травня з метою обговорення актуальних питань співробітництва у сфері юстиції.

За словами Оніщука, у ході зустрічі з Букіккіо обговорювалася співпраця у галузі експертизи українського законодавства на відповідність стандартам Ради Європи.

У цьому контексті Букіккіо окремо зупинився на проекті президентського проекту Конституції України, експертиза якого наразі здійснюється фахівцями Венеціанської комісії.

Букіккіо наголосив, що для розвитку України як демократичної країни не вистачає політичної стабільності. Зміни до Конституції України можуть забезпечити таку стабільність, вважає він.

При цьому, за словами Букіккіо, Венеціанська комісія "зробить все можливе, щоб Україна отримала гарний проект нової Конституції".

"Стабільність України – це стабільність Ради Європи", - наголосив керівник секретаріату Венеціанської комісії.

За словами Букіккіо, ще зарано давати конкретні висновки щодо проекту нової конституції, презентованої президентом Віктором Ющенком. Разом з тим, наголосив він, "на перший погляд проект виглядає достатньо добре".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!