25.06

Банківський форум

У Тимошенко пояснили, як скандал з Луценком хочуть перевести в розпуск Ради

Вівторок, 12 травня 2009, 11:51

Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко вважає, що Партія регіонів використовує інцидент з міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком для оголошення дострокових парламентських виборів.

"Ми розуміємо, що нашим колегам потрібні дострокові вибори. Хлопці хочуть показати, що парламент не збирався на засідання 30 днів", – сказав Кириленко журналістам.

За його словами, розрахунок регіоналів полягає в тому, що останнє сесійне засідання було 17 квітня і тому треба тримати Раду заблокованою до 17 травня.

"Але їм не вдасться реалізувати цей план. Ми перервемо цей 30-денний термін, бо Литвин може з будь-якого депутатського місця відкрити засідання", - пояснив Кириленко.

Він повідомив, що на засіданні погоджувальної ради у вівторок було зачитано вибачення німецької сторони за інцидент, який стався з Луценком у Франкфуртському аеропорту.

"Більше нічого у нас немає. Голова Верховної Ради при нас дзвонив до МЗС і йому сказали, що відповіді на їхню ноту з боку Німеччини немає. Сьогодні посол Німеччини запрошений до МЗС", - додав Кириленко.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: