Українців будуть пускати без віз до Ірландії?

Вівторок, 12 травня 2009, 18:36

Перший заступник міністра закордонних справ Володимир Хандогій наголосив на необхідності скорішого проведення переговорів із започаткування діалогу щодо запровадження безвізового режиму поїздок до Ірландії для громадян України.

Про це йшла мова на його зустрічі з Державним міністром у європейських справах Ірландії Діком Роучем у рамках участі в 119-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи в Мадриді 12 травня, повыдомляє прес-служба МЗС.

Також він наголосив на необхідності укладення двосторонньої угоди про спрощення оформлення віз.

Сторони погодилися з необхідністю активізації переговорів щодо Угоди між Україною та Ірландією про уникнення подвійного оподаткування.

Було також відзначено зацікавленість у подальшому взаємовигідному розвитку двосторонніх відносин і наголошено на необхідності активізації динаміки контактів на вищому рівні.

У ході розмови окремо також було обговорено питання співробітництва в торговельно-економічній та культурно-гуманітарній сферах.

Хандогій висловив сподівання щодо активної участі Ірландії в конкретних програмах співробітництва з Україною в рамках ініціативи "Східне партнерство", а також продовження дії проекту щодо реформування державної служби України у відповідності до стандартів ЄС.powered by lun.ua