Тимошенко повернеться до "шкурного" питання

1 перегляд
Середа, 13 травня 2009, 11:56

Уряд на своєму засіданні в середу в черговий раз заслухає питання щодо ситуації з виплатою зарплат на державних підприємствах.

Про це заявила прем'єр Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

"Незважаючи на те, що ми всі показники бюджету в квітні виконали, усе, що стосується виплати заробітної плати на державних підприємствах, сьогодні ми будемо слухати на засіданні уряду... Будемо розбиратися з тим, де є заборгованість і будемо сьогодні з кожним міністром з'ясовувати, що необхідно зробити для того, щоб заробітна плата по державних підприємствах (була виплачена) ", - сказала Тимошенко, повідомляє Ліга.net.

При цьому прем'єр підкреслила, що уряд не несе відповідальність за приватні підприємства. "Там несе відповідальність Генеральна прокуратура", - відзначила прем'єр.

За даними Державного комітету статистики України, на 1 квітня 2009 року заборгованість по зарплаті в Україні збільшилася до 1 млрд. 723 млн.грн., що на 80 млн.грн. більше в порівнянні з показниками за березень цього року.

Міністр праці і соціальної політики Людмила Денисова заявила, що заборгованість по заробітній платі в Україні на 10 квітня 2009 року на економічно активних підприємствах склала 897 млн.грн.

Як відомо, раніше Тимошенко обіцяла "зняти шкіру" з міністрів за невиплачені зарплати по державних підприємствах.

***

Тимошенко також констатувала на Кабміні у середу, що в Україні, Польщі і деяких прибалтійських країнах криза менш руйнівна, ніж в інших країнах.

"Приємно відзначити, що світове фінансово-економічне співтовариство зробило висновок, що в Україні, Польщі й у деяких прибалтійських країнах криза все-таки менш руйнівно діє, ніж це прогнозувалося і планувалося світовими фінансово-економічними колами на початку кризи. Тобто, Україна проходить іспит успішніше, ніж це було попередньо прогнозовано", - сказала Тимошенко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua