25.06

Банківський форум

Ющенко, Тимошенко і Литвин надавали обіцянок Платіні

Середа, 13 травня 2009, 13:11

Президент Віктор Ющенко, голова Верховної Ради Володимир Литвин та прем’єр-міністр Юлія Тимошенко підписали спільний лист на ім’я президента УЄФА Мішеля Платіні, у якому надали гарантії щодо виділення додаткових ресурсів для своєчасної підготовки до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Текст відповідного листа є у розпорядженні УНІАН.

"Ми переконані, що зможемо виконати всі наші гарантії, зокрема, щодо фінансування підготовки до турніру Євро-2012. Запорукою цього є прийняті нами антикризові заходи та конструктивний діалог із МВФ", - йдеться у листі.

На думку керівників держави, співпраця з МВФ не тільки дає змогу стабілізувати державні фінанси, але й відкриває можливості для активнішої співпраці з іншими міжнародними фінансовими організаціями та приватними інвесторами.

"Після остаточного визначення чотирьох українських приймаючих міст нами будуть сконцентровані додаткові ресурси для своєчасної реалізації усіх планів з підготовки до турніру, передусім аеропортів, інфраструктури розміщення та транспортних мереж", - йдеться у листі.

Ющенко, Литвин та Тимошенко звернулися до Платіні та членів Виконавчого комітету УЄФА з проханням про паритетний розподіл приймаючих міст між Україною та Польщею.

Цей лист Платіні та членам виконкому УЄФА у середу перед засіданням передав президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.

13 травня, Виконком УЄФА прийняв рішення, що матчі фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу пройдуть у чотирьох українських і чотирьох польських містах. Зокрема в Україні матчі відбудуться у Києві, Донецьку, Харкові і Львові.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування