Документи підтвердили сп'яніння Луценка. Парламент оживе в п’ятницю?

Четвер, 14 травня 2009, 12:04

Перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов допускає, що парламент працюватиме 15 травня у разі, якщо фракції досягнуть домовленості про процедуру розгляду звільнення Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ.

Про це він сказав журналістам, передають Українські новини.

"Погоджувальна рада, безумовно, пройде завтра, я думаю, до 10:00. І якщо буде досягнуто домовленості, то значить, Верховна Рада почне працювати, а якщо домовленості досягнуто не буде, то, природно, блокування триватиме", - сказав Єфремов.

При цьому він пояснив відкриття ранкового пленарного засідання в четвер бажанням ПР підтвердити, що в неї немає наміру блокувати трибуну парламенту для того, щоб з'явився привід для розпуску Ради.

"Наші колеги дуже стурбовані тим, що може бути використано привід (для розпуску парламенту) через те, що 30 днів не працює Рада. Для того, щоб зняти всякі інсинуації з цього питання, сьогодні наш представник від Партії регіонів, перший віце-спікер Лавринович Олександр Володимирович відкрив засідання Верховної Ради", - підкреслив Єфремов.

Говорячи про документи, які надійшли від посольства України в Німеччині, він зазначив, що вони підтверджують той факт, що міністр внутрішніх справ Юрій Луценко перебував у стані алкогольного сп'яніння в аеропорту Франкфурта-на-Майні (Німеччина).

"У тих документах, які вислав посол, підтверджується, що інцидент цей стався, те, що наша делегація була у стані сп'яніння", - сказав депутат.

Крім того, він повідомив, що Україні також мають бути надані Німеччиною відеозаписи з аеропорту, де зафіксовано інцидент із делегацією МВС.

Єфремов зазначив, що матеріали посольства зараз поширено між фракціями Ради для їх вивчення.powered by lun.ua