25.06

Банківський форум

Секретаріату Ющенка платять за главу району 7 мільйонів?

Четвер, 14 травня 2009, 12:59

Віце-спікер Микола Томенко вважає, що президентові буде непросто позбутися від глави свого секретаріату Віктора Балоги і він буде змушений піти з посади разом з ним.

Таку думку він висловив в інтерв'ю "Фокусові".

Томенко підтвердив чутки, що "Ющенко в черговий раз хоче позбутися від горезвісного оточення в особі Віктора Балоги".

"Так, я чув. Це сьома спроба позбутися від Балоги. Коли в понеділок була нарада в Тимошенко, і одна прояснена людина в черговий раз видала інформацію, що у вівторок з'явиться указ про відставку Балоги, я сказав: здається, це вже сьомий указ. Тому треба заспокоїтися і працювати далі", - сказав він.

При цьому, за словами Томенка, він не знає сьогодні серйозних політиків, менеджерів, які вважали б правильним для себе "усе кинути і працювати з президентом".

"Він останнім часом показав себе так, що потрібно занадто вже поважати і любити Ющенка, щоб почати його тепер рятувати", - відзначив віце-спікер.

"При цьому я знаю ціну питання для багатьох людей в апараті президента. У мене недавно була поїздка по Київській області, і я неформально поспілкувався з багатьма
чиновниками. Вони говорять, що посада голови райадміністрації престижного району коштує від 5 до 7 млн. доларів для початку розмови з правильною людиною в Секретаріаті президента", - заявив Томенко.

"Якщо працювати в команді президента з цією метою, то зараз можна заробити дуже багато. Але якщо хтось цінує своє ім'я, я не думаю, що він піде до президента. У цьому і полягає феномен Балоги – авторитетні люди не хочуть на це місце, а решта, котрих пропонують на його посаду, далекі від статусу сильних політиків", - додав він.

За словами Томенка, на місце глави СП обговорюються Ігор Тарасюк і секретар РНБО Раїса Богатирьова.

"Але від Балоги не так просто позбутися. Мені здається, президент приречений піти з посади разом з ним", - додав віце-спікер.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування