25.06

Банківський форум

Януковичу пропонують попрацювати з Катеринчуком і Тягнибоком

Четвер, 14 травня 2009, 14:54

Віце-спікер Микола Томенко вважає, що Партії регіонів вигідно створювати конфлікт між Юлією Тимошенко й Арсенієм Яценюком.

Про це він заявив в інтерв'ю "Фокусові".

На питання, як ставиться Тимошенко до ідеї об'єднання з Яценюком для перемоги в другому турі, Томенко відповів: "Ми не раз спілкувалися з нею на цю тему. І стратегічно є розуміння, що президентська виборча кампанія досить непроста".

"Країна розділена на два виборчих ареали. І якщо ліворуч Янукович, Симоненко, то праворуч – Тимошенко, Яценюк, Литвин. І краще домовитися в цій трійці праворуч, ніж воювати привселюдно", - сказав він.

"Що таке другий тур? От вийдуть у нього Янукович і Тимошенко. За опитуваннями Янукович перемагає в ньому тому, що активність електорату лідера опозиції більше. І конфлікт між командами Тимошенко і Яценюка, наприклад, призведе до того, що в другому турі, люди, що голосували за Яценюка, не прийдуть голосувати за Тимошенко, тому що вони критикували одне одного", - відзначив Томенко.

На зауваження, що "регіони" можуть на цьому зіграти, віце-спікер відповів:

"Вони і так грають. Я на їхньому місці робив би все, щоб посварити нас, і щоб головний конфлікт цієї кампанії був між командами Тимошенко і Яценюка. А якщо
ще попросити балотуватися Костенка, Стретовича, Катеринчука, Тягнибока – активних наших патріотів, людей 20 зареєструвати! Так, мабуть, і буде. Тоді ПР не доведеться і гроші викидати на вибори – вони вже перемогли".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування