Луценко просить регіоналів не брехати про його сина

Субота, 16 травня 2009, 00:09

Голова МВС Юрій Луценко заявив, що особисто оплачував операцію, яка була проведена його сину.

Про це він сказав в ефірі Шустер Live.

Звертаючись до присутньої в студії депутат-регіонал Ганна Герман, яка заявляла, що операцію сину Луценка Олександру оплатив представник Партії регіонів, міністр сказав: "Пані Ганна Миколаївна, я вже вам дзвонив і казав: я прошу не поширювати брехню про мого сина. Нібито про те, що Партія регіонів лікувала мого сина".

"Я чотири з половиною години просидів під операційною свого сина, якого вивезли з розрізаною шиєю. Я пам’ятаю кожне євро, яке я заплатив зі своєї кишені. Їх було 4 тисячі. І, слава богу, я не потребую фінансової підтримки нікого", - зазначив він.

"І просив би взагалі забути про цю тему. Син за моєю спиною, а не навпаки. Не чіпайте дітей, я вас дуже прошу", - наголосив Луценко.

"Я дуже вдячний пану Андрію Клюєву, який порекомендував мені клініку (де проводилася операція), але я категорично спростовую фінансування з його боку", - сказав він.

Як повідомляли джерела "Української правди" операцію, яка була проведена сину Луценка, оплатив депутат від Партії регіонів Андрій Клюєв.powered by lun.ua