Тимошенко каже, що Банкова не має права сіяти паніку

Понеділок, 18 травня 2009, 18:59

Прем‘єр-міністр Юлія Тимошенко дуже здивована рівнем інформування президента Віктора Ющенка та кваліфікацією його радників, які в своїх аналітичних довідках користуються не офіційною інформацією, а чутками.

Про це повідомила прес-служба уряду.

Тимошенко вважає, що "вищі посадові особи у державі не мають права сіяти паніку серед людей та зловживати такими словами як "крах", "катастрофа", "руйнація", зазначає прес-служба.

"Кожне слово "крах", або "дефолт" з вуст президента знижують кредитний рейтинг країни. Люди, які працюють заради країни, не можуть свідомо робити такі речі", - заявили в уряді.

Прес-служба повідомляє, що "Нафтогаз" перебуває в стабільному фінансовому стані і своєчасно виконує свої зобов‘язання перед державою та партнерами".

"Просто деяким політикам не дає спокою те, що на газовому ринку наведено порядок та видалено корупцію. Всі гучні заяви навколо НАК мають на меті повернення старої корупції в "Нафтогазі", а нагнітанням ситуації навколо цієї компанії займаються ті високопосадовці, хто про це мріє", - наголосили в уряді.

"Їх також дратує, що антикризові заходи уряду показали свою ефективність та вже позитивно оцінені міжнародними фінансовими організаціями, які, у своїх висновках, користуються лише офіційною та об‘єктивною інформацією", - йдеться у заяві.

Як відомо, раніше спікер Володимир Литвин заявив, що за твердженням Ющенка, кредиторська заборгованість "Нафтогазу " складає 59 мільярдів гривень.powered by lun.ua