НСНУ хоче, щоб закарпатські балогівці написали заяви

Понеділок, 18 травня 2009, 20:37

Партія "Народний союз "Наша Україна" вимагає від депутатів Закарпатської облради від "НСНУ" визначитися з партійною приналежністю.

Про це заявив голова Закарпатської регіональної організації "НСНУ", народний депутат Станіслав Аржевітін, коментуючи ситуацію, що склалась навколо фракції "Наша Україна" у Закарпатській облраді, повідомляє прес-служба партії.

"Ми в черговий раз звернулись до депутатів Закарпатської обласної ради, які пройшли по партійних списках "Нашої України", перебувають у фракції під назвою "Наша Україна", але служать зовсім іншим партіям та зовсім іншим ідеологіям", - сказав депутат.

"Якщо раніше ми рекомендували їм скласти депутатські мандати, то тепер політрада партії вимагає, щоб вони подали відповідні заяви. У крайньому випадку, вони можуть поновити членство в партії", - наголосив Аржевітін.

"Я думаю, що це сигнал для тих, хто вагався і вагається, хто думав, що президент буде підтримувати якусь іншу політичну силу. Адже Віктор Ющенко чітко заявив, що "Наша Україна" - єдина політична сила, на яку він покладається", - зазначив він.

Також депутат висловив задоволення результатами політради "Нашої України" та сподівання на активну роботу з регіональними партійними організаціями.

"Результати політради – це гарний сигнал для регіональних організацій. Партійні структури в областях давно чекали на формування керівних органів партії", - сказав він.

"Після засідання Ради всі сподіваються на більш системну роботу з регіональними партійними організаціями, починаючи від фінансування і закінчуючи розумінням, на якій платформі ми сьогодні стоїмо і куди рухаємось", - наголосив Аржевітін.

Як відомо, 16 з 17 депутатів фракції "Наша Україна" в Закарпатській обласній раді перейшли до партії "Єдиний Центр". Політрада "НСНУ" на своєму засіданні 16 травня ухвалила звернення до цих депутатів.powered by lun.ua