У Тимошенко кажуть, що з Балоги сантехнік не вийшов

Вівторок, 19 травня 2009, 21:02

Депутат від БЮТ Валерій Писаренко закликав "не роз’єднувати" президента Віктора Ющенка і колишнього главу секретаріату президента Віктора Балогу.

Про це він сказав в ефірі Шустер Live.

"Всі ми запам'ятали Балогу лише одним – це ефективною війною з урядом, з Верховною Радою. Я би не хотів, щоб ми роз’єднували цих двох людей", - зазначив депутат.

"Насправді Балога – це фактичний виконавець волі Ющенка. А Ющенко керівник Балоги. І як він не хотів, Балога не став його сантехніком. Він був ефективним менеджером у боротьбі з урядом", - сказав Писаренко.

Він заявив, що "у нас демонізовані майже всі керівники секретаріату президента".

"Чомусь коли керівник секретаріату йде, на нього намагаються ще рюкзачок навісити з усіма бідами, що це він зробив. Насправді президент у нас білесенький, він нічого цього не знав і ось тільки керівник секретаріату намагався створити в країні хаос", - сказав депутат.

"Я б не став набагато демонізувати пана Балогу. Він ефективний менеджер, але йому було поставлено завдання – зробити хаос, і зробити ефективною боротьбу з урядом. Він виконав своє завдання, але перед президентською кампанією він став непотрібний Віктору Андрійовичу", - зазначив Писаренко.

"З'являється Віра Іванівна, яка дійсно є дипломатом в українській політиці, а Віктор Іванович буде у нас демоном української політики і Віктор Андрійович прокинеться вже іншою людиною, яка нічого не крала", - сказав він.

Як відомо, раніше президент видав указ про звільнення Балоги.

Іншим указом Ющенко призначив керівником секретаріату губернатора Київщини Віру Ульянченко.
powered by lun.ua