Єхануров домагається аудієнції у Ющенка і обіцяє розповісти все

Середа, 20 травня 2009, 14:05

Міністр оборони Юрій Єхануров має намір у четвер, 21 травня, зустрітися з президентом України Віктором Ющенком для того, щоб роз'яснити ситуацію з заявами про виявлення фактів корупції в його відомстві.

Про це він заявив в інтерв'ю журналістам у середу в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Звичайно ж, я маю намір з ним (із президентом) зустрітися... Я маю дати роз'яснення, і думаю, що це відбудеться найближчим часом, швидше за все, завтра (21 травня )", - сказав Єхануров.

У той же час Єхануров підкреслив, що має намір займати міністерську посаду доти, поки президент не визначиться з цього приводу і питання про його відставку не буде проголосоване у парламенті.

"Буде звернення до президента, буде представлена оцінка, але саме він (президент) - верховний головнокомандуючий і, відповідно до Конституції, це його прерогатива, і нехай він приймає рішення з цього питання. А я продовжу працювати, як і працював", - сказав міністр.

Він також заявив, що події, що відбулися на засідання уряду в середу в зв'язку з перевіркою КРУ його відомства, знаходяться в суто політичній площині.

"У той день, коли я став міністром оборони, я написав заяву про припинення політичної діяльності, і це питання (його можлива відставка і перевірка КРУ) знаходяться в площині політичних розборок. Тому я не можу зараз коментувати ці речі. От коли звільнять, я багато чого розповім", - сказав він.

Як повідомлялося, в середу на засіданні уряду були оприлюднені результати перевірки ГоловКРУ господарської діяльності Міністерства оборони.

Зокрема, було заявлено про виявлення масштабних порушень у земельній сфері, про корупцію в Міністерстві оборони під час організації харчування солдатів і закупівлі палива для військової техніки.

Після цього Тимошенко попросила Верховну Раду і МВС створити спеціальну слідчу групу за фактами корупції в Міноборони, а також запропонувала президенту відправити Єханурова у відставку.

З цього приводу між Тимошенко і Єхануровим відбулася публічна перепалка.powered by lun.ua