Гриценко збирається наводити лад із минулим і "мафіями"

Середа, 20 травня 2009, 16:36

Голова парламентського комітету з нацбезпеки й оборони Анатолій Гриценко ("НУ-НС") вважає, що історію свого народу потрібно вивчати максимально об’єктивно й документально, без політизації.

Про це він повідомив у розділі "Конференції" на "Українській правді", коментуючи заяву прес-служби МЗС Росії про те, що встановлення пам’ятника гетьману Івану Мазепі до ювілею Полтавської битви є спробою України переписати історію й погіршує відносини.

"Потрібно спокійно й послідовно вивчати свою історію. Робити це максимально об'єктивно і документально. Без політизації. Не допускати, щоб минуле визначало наше майбутнє", - переконаний Гриценко.

"В історії кожної держави були різні сторінки - світлі і не дуже. Не повинне минуле нас роз'єднувати", - наголосив він.

Гриценко також відповів і на інші запитання читачів – зокрема, щодо екологічної безпеки й питання продукції з вмістом генно-модифікованих організмів.

"Наш комітет (ВР з питань національної безпеки й оборони) підтримає законодавчі ініціативи уряду, спрямовані на недопущення небезпечних ГМО-продуктів", - сказав він.

Крім того, на запитання щодо страхової медицини та корупції в сфері охорони здоров’я, зокрема, та планів Гриценка щодо дій в цій царині, лідер громадської організації "Громадянська позиція" зазначив:

"Знаючі люди кажуть, що в порівнянні з медициною, зокрема – фармацевтичною мафією – нафтогазова мафія "мілко плаває". Будемо й тут наводити лад".powered by lun.ua