25.06

Банківський форум

РАДА ХОЧЕ ЗВІЛЬНИТИ ЄХАНУРОВА ВЖЕ У ЧЕТВЕР

Четвер, 21 травня 2009, 12:04

У парламенті готується до розгляду у четвер питання щодо відставки міністра оборони Юрія Єханурова.

Про це журналістам заявив БЮТівець Сергій Міщенко.

За його словами, на даний момент Верховній Раді вже мають бути надані документи від КРУ щодо виявлених зловживань у Міноборони.

"Документи готуються. Нова постанова реєструється, і все готується для голосування у парламенті вже сьогодні після обіду", - сказав Міщенко, додавши, що в крайньому випадку питанням може бути перенесено на п’ятницю.

Також, за його словами, Верховна Рада має намір викликати у сесійну залу для звіту самого Єханурова.

"Стоїть питання щодо виклику Єханурова та усіх зацікавлених осіб у цій справі, оскільки, звичайно, однобоко розглядати це не можна. Якщо він відмовиться, то це інше питання, але я думаю, що він не відмовиться", - сказав Міщенко.

"Йдеться про офіційні документи від КРУ – це не газета "Більд". І тому ми вважаємо, що факти, викладені у цих документах, справді відповідають дійсності і вони навіть є доказовою базою для порушення кримінальної справи", - додав він.

Як відомо, у середу прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що звернеться до президента Віктора Ющенка з проханням внести подання про звільнення Єханурова. Водночас Ющенко заявив, що не бачить для цього жодних підстав.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: