25.06

Банківський форум

Ющенко скерував Ульянченко на те, що потребує вирішення

Четвер, 21 травня 2009, 15:45

Президент Віктор Ющенко представив апарату секретаріату президента його нового главу Віру Ульянченко.

У своєму виступі Ющенко окреслив головні напрямки і завдання, реалізації яких він очікує в подальшому від свого секретаріату, повідомляє прес-служба президента.

Глава держави висловив упевненість у тому, що політика, реалізація якої була розпочата 2005 року ним і його командою, - політика, якої сьогодні потребує Україна. "Це політика демократії", - наголосив він.

Президент зазначив, що за останні 3 роки його командою були досягнуті успіхи, які стосуються, зокрема, підвищення соціальних стандартів.

За його словами, зміни в соціальній політиці привели до зростання народжуваності в Україні, є значні позитивні зрушення у темі материнства, багатодітних родин, дітей-сиріт. В Україну повертаються десятки тисяч заробітчан із різних країн. Суттєві позитивні зрушення, за словами Ющенка, сталися і в економічній системі.

Безумовним пріоритетом діяльності свого секретаріату президент також назвав розвиток зовнішньополітичної діяльності України, відзначивши, що останнім часом вона була "значно активізована".

Говорячи про внутрішньополітичну ситуацію в країні, президент порушив тему важливості продовження конституційної реформи.

"Якщо ми хочемо мати стабільність в країні, ми повинні вийти на процес вдосконалення Конституції", - вважає президент. Він нагадав, що ключовою причиною політичної кризи в Україні стали "системні збої", що виникли в результаті "кулуарних змін" Основного закону 2004 року.

"Ті диспропорції, які породжені в тому числі і невдалою реформою 2004 року, призводять до того, що різні державні інституції проживають цілі роки у перманентній кризі", - наголосив Ющенко.

Він додав, що сьогодні в українському уряді відсутні віце-прем'єр-міністр, міністри закордонних справ та фінансів, від виконання обов'язків відсторонено міністра внутрішніх справ.

"Це говорить про те, що система влади піддається великим маніпуляціям, стає заручником однієї особи. Немає режиму колективного формування рішення, колективної відповідальності. Ці процеси потребують вирішення", - підкреслив Ющенко.

Президент побажав новому главі свого секретаріату успіху на новій посаді. "Віра Ульянченко – досвідчений і відомий політик та управлінець, яка, без сумніву, впорається з тими завданнями, які стоять перед нами сьогодні", - сказав глава держави.

У свою чергу, Ульянченко подякувала Ющенку за довіру і наголосила, що головними принципами у роботі її та секретаріату будуть відкритість, професійність та ініціативність.

"Я готова збільшити існуючі позитиви в роботі секретаріату", - сказала вона.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування