Турчинов: "Наклепи газових шахраїв не вплинуть на стабільність "Нафтогазу"

П'ятниця, 22 травня 2009, 13:17

Перший віце-прем’єр Олександр Турчинов відкидає можливість невиконання Україною своїх зобов'язань щодо транзиту російського газу до Європи через критичний фінансовий стан "Нафтогазу України".

Про це він сказав, коментуючи відповідну інформацію, поширену низкою ЗМІ з посиланням на джерела в російському уряді.

"Щодо даних, на які посилається джерело в уряді Росії - ми знаємо, що це так званий аналітичний центр, який контролюється представниками групи Фірташа-Бойка-Льовочкіна", - сказав Турчинов, повідомляє прес-служба уряду.

"Ми розуміємо, що пан Фірташ досі не може змиритися з тим, що корупційні схеми усунено з газового ринку України. Але запевняю вас, ніякі зазіхання та наклеп з боку "газових шахраїв", а також "кликушество” з боку деяких українських високопосадовців не вплинуть на політику уряду в газовому секторі України та стабільність НАК "Нафтогаз України", - додав він.

Турчинов вкотре підкреслив, що фінансовий стан НАК "Нафтогаз України" - стабільний, і жодних передумов для виникнення чергової газової кризи у відносинах з Росією не існує.

Підтвердженням стабільності НАК "Нафтогаз” він назвав той факт, що у четвер компанія перевела останній транш та повністю розрахувалася за одним з кредитів в 200 млн. дол., який було отримано в англійському "Стандарт банку".

"Це є ще одним підтвердженням фінансової стабільності та надійності "Нафтогазу", - зазначив він.

За інформацією Турчинова, відповідно до фінансової звітності компанія за перший квартал 2009 року отримала чистий дохід в розмірі 32,1 млрд. грн., що втричі більше за чистий дохід, отриманий за відповідний період 2008 року.powered by lun.ua