Віра Іванівна не хоче бути фабрикою інтриг

Субота, 23 травня 2009, 01:38

Голова секретаріату президента Віра Ульянченко заявила, що її відомство "не буде автономним політичним гравцем".

Про це вона сказала в ефірі телеканалу Інтер.

"Дійсно непроста ситуація склалася з секретаріатом президента в той момент, коли я була призначена президентом на цю посаду. В ЗМІ і в розмовах ми чули про те, що в певний період секретаріат став джерелом розбіжностей", - зазначила голова секретаріату.

"Перше завдання, яке поставив переді мною, як перед керівником секретаріату, президент, щоби секретаріат, нарешті, одержав статус дорадчого органу. Дорадчий орган, який допомагає президенту виконувати функції глави держави", - заявила вона.

"Моє завдання зробити так, щоб секретаріат не продовжував свою роботу як фабрика інтриг, фабрика розбіжностей, фабрика якихось недомовленостей, оскільки постійно у своїй діяльності Ющенко демонструє бажання діалогу, діалогу з політичними силами, діалогу з суспільством", - сказала Ульянченко.

Вона зазначила, що "секретаріат президента буде тим місцем, куди двері будуть відчинені для зустрічей, для розмов, для прийняття рішень спільно з політичними елітами, депутатськими фракціями, громадськими організаціями".

"Наше завдання повернути втрачений зв’язок президента в діалозі з суспільством", - наголосила керівник секретаріату.

"Президент поважає конституційні органи держави, які є, але він жорстко буде вимагати від них дотримання Конституції і законів. І це завдання секретаріату президента. Це буде робитися виключно через консолідацію, через політичний діалог, через єднання", - заявила Ульянченко.

Відповідаючи на питання, чи плануються ротації серед керівництва секретаріату президента, вона відповіла: "Я хочу, щоб секретаріат сприймався не як команда Віри Ульянченко".

"Це команда, яка працює на президента України. Хто професійно здатний це робити, хто бажає це робити, хто вірить у цю справу, той буде працювати в секретаріаті президента", - заявила вона.
powered by lun.ua