Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Порадившись з Тимошенко, сільські лідери накатали листа Ющенку

Субота, 23 травня 2009, 16:33

Учасники Всеукраїнської наради з питань соціально-економічного розвитку сільських населених пунктів просять президента Віктора Ющенка підтримати антикризову діяльність уряду та прем’єра Юлії Тимошенко.

Про це сказано у зверненні учасників наради до президента, повідомляє прес-служба уряду.

Зокрема, вони просять Ющенка підтримати антикризову діяльність уряду та Тимошенко, "яка мужньо та самовіддано, без належної підтримки інших гілок влади протистоїть тим викликам, які кидають Україні давно не бачені потрясіння у світовій економіці".

Голови сільських та селищних рад вимагають від групи пропрезидентських депутатів підтримати всі законопроекти, які вніс чи внесе Кабінет Міністрів на вимогу учасників наради.

Також учасники наради наполягають на підписанні президентом цих законів і неоскарженні в Конституційному Суді тих рішень, які Кабінет Міністрів ухвалив під час всеукраїнської наради.

"Фінансове зміцнення місцевого самоврядування дійсно наблизить державу до людей, і президент, який цьому посприяє, вже через це заслужить доброї згадки в підручниках історії", - йдеться у зверненні.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування