Майже всі заступники Балоги подали у відставку

5 переглядів
Понеділок, 25 травня 2009, 09:14

Практично всі заступники глави секретаріату президента наприкінці минулого тижня написали заяви про відставку.

Про це повідомляє газета "Комерсант-Україна" з посиланням на свої джерела.

"Усі заступники глави секретаріату написали на ім'я президента заяви про відставку за власним бажанням. Єдиний виняток – Андрій Гончарук, оскільки він зараз перебуває за межами України", - розповів інформований співрозмовник у секретаріаті президента.

Інше джерело уточнило: "Заяви дійсно написали більшість замів, але у відставку будуть відправлені не всі. Наприклад, Переході (Іван Перехода, керує документообігом у СП) хвилюватися немає про що. Але ключові фігури дійсно готові піти".

Офіційно кадрові зміни планується провести в найближчі дні за підсумками співбесід нової глави секретаріату президента Віри Ульянченко з її заступниками.

Як стверджують джерела, без сумніву, буде звільнений Ігор Пукшин, який курирує в секретаріаті президента юридичний напрямок.

Остаточно прийняте рішення про відставку Романа Безсмертного, котрий має намір зосередитися на керівництві центральним виконкомом партії "Наша Україна".

"Андрій Кислинський, швидше за все, буде звільнений – він практично не виконував у СП конструктивної роботи. У підвішеному стані залишається Ігор Попов (представник президента у Верховній Раді). Є низка питань до Юрія Богуцького (курує гуманітарні питання), його доля залежить від прихильності Віри Ульянченко", - розповів співробітник секретаріату президента.

Крім Переходи, на своїх посадах, швидше за все, залишаться Андрій Гончарук, який курує зовнішню політику, і Марина Ставнійчук, яка відповідає за взаємодію з Конституційним судом і Центвиборчкомом.

Олександр Шлапак, який курує економічний блок, також написав заяву про відставку, пояснивши, що є "членом старої команди". Але, як вважають співробітники СП, у Шлапака високі шанси зберегти посаду, оскільки знайти йому заміну буде непросто.

Кандидати на посади, які стануть вакантними після ротації, поки не визначені.

Джерела газети припускають лише, що заступником глави СП з питань інформполітики (зараз – Кислинський) може стати Валентина Руденко, яку з Ульянченко пов'язують давні дружні стосунки. Зараз вона є першим заступником глави головної служби інформаційної політики СП. Руденко поки не підтвердила, але й не спростувала ці дані.

Як відомо, президент Віктор Ющенко вже заявив, що найближчим часом будуть звільнені декілька представників керівництва його секретаріату.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua