Тігіпко піде в президенти, як Яценюк, без партії?

1 перегляд
Понеділок, 25 травня 2009, 10:35

Співголова Ради інвесторів при Кабінеті міністрів Сергій Тігіпко активно готується брати участь у президентських виборах, не "звужуючись" до партійних ідеологій.

"Я активно до цього готуюся (балотуватися в президенти)", - сказав він газеті "Комерсант-Україна" у суботу, виходячи зі з'їзду Трудової партії, делегати якого ухвалили рішення підтримати на виборах президента кандидатуру Тігіпка.

"Якщо Трудова партія мене підтримає, буду їй вдячний і чим зможу допоможу", - додав Тігіпко.

При цьому на запитання, чи став він уже членом Трудової партії, Тігіпко відповів: "Ні".

"Мені здається, що майбутньому лідеру країни потрібно бачити усе ширше, а не звужуватися до певних ідеологій", - додав він.

На питання, як тоді варто розуміти компліменти на його адресу і підтримку з боку членів Трудової партії України, якщо він не збираєтеся вступати в ТПУ, Тігіпко, знизуючи плечима, сказав: "Не знаю".

За інформацією газети, свою виборчу кампанію Тігіпко вирішив провести за аналогією з кампанією безпартійного Арсенія Яценюка, який заснував та очолив громадський рух "Фронт змін".

"Зараз Сергій Тігіпко активно веде переговори з лідерами дрібних парламентських партій на предмет їх об'єднання в якийсь суспільний рух із робочою назвою "Правий центр", - повідомили джерела в оточенні Тігіпка.

"Передбачається, що про його створення буде оголошено з початком президентської кампанії", - зазначили при цьому вони.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua