Литвин пророкує, що Ющенко ще може здивувати

1 перегляд
Понеділок, 25 травня 2009, 11:48

Голова ВР Володимир Литвин вважає, що від президента Віктора Ющенка можна ще очікувати неочікуваних кроків.

Таку думку спікер озвучив в ефірі програми "Евгений Киселев. Наверху" на телеканалі ТВі.

"Табір президента України звужується і це об’єктивний процес з огляду на те, що закінчується його термін, і на той рівень довіри, який сьогодні є, хоча рано ще списувати президента, можуть бути різного роду неочікувані кроки," – заявив Литвин, повідомляє прес-служба каналу.

На його переконання, Ющенку треба звернути увагу на тих, хто раніше складав його оточення і має багато інформації, що призначалася для вузького, дружнього кола, яку українські політики починають використовувати у зручний час у своїх інтересах.

"Чужі зрадити не можуть, зраджують виключно свої", - наголосив спікер.

Коментуючи призначення Віри Ульянченко на посаду голови секретаріату президента Литвин сказав: "Гірше не буде, бо гірше далі нікуди, а далі поживемо-побачимо".

Він звернув увагу, що "всі українські президенти страждали однією хворобою – вони воюють з Верховною Радою".

"ВР погана, за підсумками роботи. Але вона є дзеркальним відбитком того, що відбувається в українському суспільстві. І коли не подобається ця ВР, це рівнозначно тому, щоби намагатися замінити народ, треба вести діалог, а не намагатися виступати в ролі експерта, глава держави як і всі державні зверхники не повинні виступати в ролі експертів", - зазначив Литвин.

Він додав, що сьогодні всі політики демонструють опозиційні настрої. "Всі побігли в опозицію, за винятком мене", - пожартував спікер.Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua