Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

СБУ порушила кримінальну справу за фактом вчинення геноциду

Понеділок, 25 травня 2009, 14:37

Служба безпеки України порушила кримінальну справу за фактом вчинення геноциду в Україні у 1932-1933 роках, внаслідок чого загинули мільйони громадян.

Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко під час зустрічі з представниками Світового конгресу українців, повідомляє прес-служба відомства.

"Україна зібрала достатньо свідчень для порушення кримінальної справи про штучно створений більшовицьким режимом голод, який призвів до масового знищення цивільного населення", – зазначив голова СБУ.

Він звернувся через Світовий конгрес українців до провідних зарубіжних юристів та адвокатів з проханням сприяти з'ясуванню всіх обставин, пов'язаних із підготовкою та вчиненням злочину геноциду у 1932-1933 роках.

Виконавчий секретар СКУ Стефан Романів зазначив, що українські громади у світі сприймають такі кроки як значний прогрес на шляху до встановлення історичної справедливості.

Учасники зустрічі "домовились про співпрацю у поширенні в інших країнах правдивої інформації про Голодомор-Геноцид в Україні 1932-33 роках" шляхом проведення виставок, історичних громадських слухань, видання документальних збірок та книжок.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування