Спікер хоче примусити Януковича і Тимошенко об'єднатися

Понеділок, 25 травня 2009, 23:44

Партія регіонів і БЮТ мають об'єднатися в інтересах країни, заявив спікер Верховної Ради Володимир Литвин .

Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV.

"Коли в нас є дві приблизно рівні за можливостями політичні сили, БЮТ та Партія регіонів, треба зробити все, щоб примусити їх поєднати зусилля і спільно працювати на країну. Так, це складне завдання, але в інтересах країни це необхідно зробити", - заявив спікер.

"Тоді можна виробити систему стримування і противаг, і не віддавати комусь одному з них абсолютну владу, бо це призведе до трагічних наслідків для країни", - зазначив він.

Литвин наголосив, що якщо "цього не відбудеться, то люди і крупний національний капітал мають усвідомити, що ці політичні сили і особи, які їх уособлюють, мають бути відведені на рівну відстань, і треба дати можливість, щоб був кандидат, який дістане підтримку людей і який не допустить цього протистояння, яке виснажило Україну до межі".

Коментуючи заяву лідера Партії регіонів Віктора Януковича про можливе виникнення нового об'єднання політичних сил у парламенті після президентських виборів, спікер сказав: "Це нове утворення може бути виключно антипрезидентським, а відтак буде продовжуватися розкол країни".

Як відомо, раніше Янукович заявив, що переговори між БЮТ і Партією регіонів про внесення змін до Конституції не припинялися.powered by lun.ua