"Регіонала" не пустили в Єгипет

Четвер, 28 травня 2009, 16:20

Депутата від Партії регіонів Олександра Стояна не пустили в Єгипет.

Про це в четвер повідомила депутат від "Народної самооборони" Катерина Лук’янова, передає прес-служба НС.

"Гадаю, що про дипломатичний паспорт Луценка регіонали згадали після того, як з аналогічним документом 29 квітня 2009 року до Арабської Республіки Єгипет не пустили народного депутата від ПР Олександра Стояна", - зазначила Лук’янова.

"Виявилося, що пан Стоян вирішив поїхати на відпочинок до Єгипту з дипломатичним паспортом без проставленої візи посольства АРЄ в Україні. Хоча, якби цей депутат-регіонал приїхав у Єгипет зі звичайним закордонним паспортом, то міг би отримати туристичну візу відразу в аеропорту й обійшлося б йому це задоволення аж у 15 доларів США", - роз'яснила депутат.

За її словами, "виникає запитання іншого характеру: чому депутат-регіонал, грубо порушуючи положення про дипломатичний паспорт, вирішив скористатися ним для приватної поїздки?".

"Чому цей паспорт опинився у нього на руках? Адже дипломатичні паспорти народних депутатів мають постійно зберігатися у Міністерстві закордонних справ й видаватися народним депутатам лише на час службових відряджень! Виходить, окремі положення українського законодавства писані не для Партії регіонів?!" - обурилась депутат.powered by lun.ua