"Хвора" Тимошенко привітала свою газету, яка "не публікує плітки"

П'ятниця, 29 травня 2009, 12:27

Прем’єр Юлія Тимошенко привітала колектив газети “Урядовий кур’єр” з 4-тисячним випуском видання.

"Від щирого серця вітаю Ваш колектив з серйозним досягненням. 4-тисячний випуск видання – яскраве визнання важливості і якості Вашої праці. Любов та повагу читачів не можна купити, її можна заслужити щоденною кропіткою працею. Ви зробили це", - йдеться у привітанні, поширеному прес-службою Кабміну.

"Сьогодні багато модних газет і гламурних журналів. На відміну від них, Ви не женетеся за сенсаціями, не публікуєте плітки та так звану "джинсу"... В "Урядовому кур’єрі" не прочитаєш світських новин, як, власне, у "глянці" годі розраховувати на офіціоз", - пише Тимошенко.

Саме тому, на думку прем’єра "Урядовий кур’єр" читає "серйозна аудиторія, причетна до важливих і визначальних процесів в країні".

"Завдяки Вашій фаховості, досвіду та любові до своєї роботи читачі отримують актуальну, цікаву та оперативну інформацію... Вірю, успіх приходить до сильних!", - пише Тимошенко.

Як відомо, у п’ятницю було перенесено засідання РНБО через відрядження міністра оборони Юрія Єханурова і хворобу Тимошенко.

Газета "Урядовий кур’єр" – заснована Кабміном. В останніх номерах газети можна прочитати, зокрема, про те, як "Зобов'язання уряду стають реальністю", "Село отримало шанс на відродження", а "Економіка на шляху до відновлення".
powered by lun.ua