Поки Дурдинця шукають за кордоном, він підписує документи у Наливайченка

П'ятниця, 29 травня 2009, 12:57

Голова СБУ Валентин Наливайченко заявляє, що його заступник Тиберій Дурдинець знаходиться на території України і готовий до співпраці з Генеральною прокуратурою.

Про це він сказав на брифінгу у п’ятницю, коментуючи інформацію про те, що Дурдинець начебто переховується від слідства за кордоном.

Наливайченко зазначив, що у четвер він зустрічався з Дурдинцем, який підписував документи, необхідні для розслідування порушеної Генпрокуратурою кримінальної справи стосовно нього.

Наливайченко заявив, що посадові особи СБУ надають всі необхідні свідчення Генеральній прокуратурі і готові робити це далі.

"Як тільки він (Дурдинець) повертається з лікарняного, він буде співпрацювати, як і ми всі, з відповідною слідчою групою у прокуратурі", - сказав Наливайченко, повідомляє УНІАН.

При цьому він зауважив, що Генеральна прокуратура є наглядовою інстанцією для СБУ.

"Тому немає ніякої сенсації. Діяльність однієї державної установи під наглядом іншої державної установи", - сказав Наливайченко.

Як відомо, Дурдинця було оголошено в міжнародний розшук. У четвер заступник генпрокурора заявив, що Дурдинець, скоріше за все, перебуває за кордоном.
powered by lun.ua