Ющенко не захотів їхати в Росію

П'ятниця, 29 травня 2009, 18:24

Президент Віктор Ющенко не буде приймати участі у всесвітньому зерновому форумі в Санкт-Петербурзі.

Про це повідомив журналістам заступник глави секретаріату президента Андрій Гончарук у п'ятницю в Києві, нагадавши, що Ющенко одержав запрошення взяти участь у форумі 6-7 червня.

За словами Гончарука, російська сторона не надала програму президентського сегмента і не дала відповіді на пропозицію української сторони організувати в рамках форуму україно-російську зустріч на вищому рівні президентів двох країн.

"В умовах, коли українська сторона не має чіткого уявлення про те, чи буде візит Санкт-Петербург ефективно використаний для вирішення питань по виходу з економічної кризи, так і для діалогу з Російською Федерацією на вищому рівні, прийнято рішення про недоцільність участі президента в цьому заході", - пояснив він.

Як відомо, взяти участь у форумі мають намір представники понад 50 регіонів Росії, міністри сільського господарства більш 20 країн світу, глави ряду міжнародних організацій, у тому числі ФАО (сільськогосподарська і продовольча організація ООН), Всесвітнього банку, ЄБРР, а також представники різних сільськогосподарських організацій інших країн.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua