Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Луценко бив поліцейських відпрацьованим підступним прийомом та плювався?

П'ятниця, 8 травня 2009, 15:59

Під час інциденту в аеропорту Франкфурта-на-Майні за участю міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, комісар прикордонної поліції отримав "підступний удар поміж ніг", як наслідок - забиття паху.

Про це у п'ятницю пише німецька газета Bild, журналісти якої продовжують шукати нові деталі бійки, повідомляє Німецька хвиля.

За інформацією видання, двоє постраждалих правоохоронців – інспектори прикордонної поліції, двоє інших – співробітники 19 дільниці поліції Франкфурта.

Жінка, патрульна аеропортового відділку поліції, за інформацією видання, поштовхом у спину була збита з ніг.

Німецьке видання пише, що правоохоронцям плювали в обличчя, били по ногах, до крові роздряпали руки.

Щодо міністра та його сина ведеться слідство за фактом завдання небезпечних тілесних ушкоджень, образи гідності та спротиву правоохоронним органам. Однак, як уже заявляли у президії поліції Франкфурта, кримінальна відповідальність нападникам не загрожує.

У поліції Франкфурта у четвер "Німецькій хвилі" повідомили, що до них не надходило офіційних запитів з боку МЗС Німеччини чи дипломатичних установ щодо обставин інциденту за участі українського міністра.

Однак якщо такий запит від зовнішньополітичного відомства надійде, поліція у встановленому порядку надасть протокол з місця подій.

Як відомо, у січні 2008 року під час засідання РНБО між Луценком та мером Києва Леонідом Черновецьким виникла сутичка. За словами мера Києва, Луценко вдарив його в пах.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування