У ДТП загинув Кисіль, якого пов'язували з викраденням Гонгадзе

Понеділок, 1 червня 2009, 14:16

У ніч на 30 травня в ДТП у Вінницькій області загинув 63-річний заслужений тренер України Володимир Кисіль.

Про це пише газета "Сегодня".

Багато ЗМІ називають його "авторитетом", який у кримінальних колах нібито носив кличку "Дід".

За неофіційною інформацією, ДТП сталося під Козятином, на відрізку дороги від Білої Церкви до Кременця. У неділю правоохоронці відмовлялися коментувати аварію, посилаючись на те, що у них вихідний день і не мають доступу до офіційних зведень.

Володимир Кисіль народився в 1946 році в селі Григорівка, закінчив секцію вільної боротьби Київського інституту фізкультури. Він був співпрезидентом Асоціації спортивної боротьби України та президентом Федерації греко-римської боротьби України. Також був депутатом райради Голосіївського району Києва.

Журналісти в різний час пов'язували Киселя з одним з київських злочинних угруповань, яке іменували "групою Киселя", і навіть приписували йому певний час викрадення журналіста Георгія Гонгадзе.

У листопаді 2003 року на вулиці Рейтарська у столиці вибухнув джип, в якому знаходився Кисіль. Тоді водій загинув на місці, один охоронець втратив ногу, а Кисіль майже не постраждав. Сам Кисіль у різних інтерв'ю заперечував свою причетність до кримінального світу і підкреслював, що проти нього жодного разу не порушувати кримінальну справу.powered by lun.ua