Пасинка "регіонала", який п'яний ганяв по Києву, "сховали" у психлікарні

Четвер, 11 червня 2009, 10:34

Пасинка "регіонала" Ігоря Лисова Артема Криворучка, який ганяв на джипі нічним Києвом та з ножем нападав на водіїв, поклали до психоневрологічної міськлікарні ім. Павлова на обстеження.

Про це пише Сегодня.

За словами начальника прес-центру столичної міліції Володимира Поліщука, це досить звичайна процедура при розгляді судом таких справ.

"У лікарні лікарі досліджують Артема на предмет алкогольної та наркотичної залежності, а також психічного здоров’я. Адже якщо його визнають тимчасово психічно нездоровим, то з нього можуть зняти всі обвинувачення. Хоча це буде вирішувати тільки суд", - сказав він.

За словами Поліщука, у четвер має відбутися судмедекспертиза, яка і встановить, має Криворучко психічні відхилення, чи ні.

За даними Сегодня, пасинка "регіонала" поклали до елітного відділення "Павлівки" і він там пробуде до 12 червня.

Як відомо, міліція порушила кримінальну справу щодо Криворучка, який на автомобілі "Мерседес" у стані алкогольного сп'яніння вчинив низку ДТП у столиці і при затриманні чинив опір співробітникам міліції.

Молодого чоловіка було арештовано і поміщено в ізолятор тимчасового утримання.

Водночас 29 травня Печерський районний суд виніс рішення про обрання Криворучку запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд. Київська міліція й прокуратура подали апеляцію на це рішення.powered by lun.ua