Росія: ЧФ РФ заборгував Пенсійному фонду через українців

Четвер, 11 червня 2009, 16:45

Більша частина заборгованості підприємств Чорноморського флоту Росії перед Пенсійним фондом України вже погашена.

Про це журналістам заявив заступник глави МЗС РФ Григорій Карасін, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Учора відбулася наша зустріч з українськими колегами в Міністерстві закордонних справ України. Серед інших питань ця тема також піднімалася... Більша частина заборгованості (перед Пенсійним фондом) уже сплачена", - сказав він.

Карасін підкреслив, що однією з основних перешкод для вирішення даної проблеми є той факт, що велика частина підприємств, що обслуговує ЧФ РФ, є українськими суб'єктами підприємницької діяльності.

"Ті підприємства, що фактично заборгували, в основному є суб'єктами підприємництва України, тобто вони є українськими організаціями за своїм статусом", - пояснив Карасін.

"До того ж, командування Чорноморського флоту заявило, що в найближчі місяці буде уважно вивчена вся сума фактів у цьому зв'язку, і ми знайдемо на робочому рівні рішення цього питання", - додав він.

Заступник глави МЗС РФ підкреслив, що в ході зустрічі з українськими колегами російська сторона особливо наголосила, що в співробітництві двох країн не повинно бути одностороннім.

"Якщо ми домовилися про те, що ми повертаємося до угоди 1997 року, це означає, що ми не можемо приймати укази в односторонньому порядку, не проводячи при цьому попередніх консультацій з нами", - сказав Карасін.

Разом з тим, на уточнююче запитання про те, яка сума заборгованості на сьогодні у підприємств ЧФ, з огляду на те, що раніше міністр праці і соціальної політики Людмила Денисова заявляла про суму в 3,5 млн. грн., Карасін відповів:

"На сьогоднішній день сума уточнюється, але більша частина наших заборгованостей уже сплачена".powered by lun.ua