Янукович думає, що він дуже довірливий. Тому не хоче пряників

Субота, 13 червня 2009, 01:24

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович готовий домовлятися з опонентами, але не порушуючи принципів партії.

Про це він заявив в ефірі каналу Інтер, відповідаючи на питання, чи будуть вони продовжувати переговори після виборчої кампанії і чи не уб'є вона всі передумови для переговорів.

"На сьогоднішній день, не це головна проблема, як ми пройдемо виборчу кампанію. Я знаю, що ми пройдемо чесно, будемо говорити людям правду, тому що це наші принципи. Але не думаю, що опоненти змінять свій стиль", - заявив він.

"А як би ви проводили виборчу кампанію, чи погодилися б з тією клоунадою, що була, терпіли би знущання над країною, які були, або боролися, щоб це припинити. А що в боротьбі буває інакше?", - сказав Янукович на питання, чи буде вона жорсткою.

"Ми не проти домовлятися. Але розуміння домовлятися різне в нас. Якщо домовлятися, і по чесному – ми не проти", - заявив він.

"Але ви знаєте, що в українській політиці деякі сили ввели моду - хто більше обдурить народ, хто більше кине партнерів, той вище сортом", - додав Янукович.

Він також зізнався, що виборці часто обвинувачували його в тім, що він занадто "довірливий".

"Це не недолік. Справа не в тім, що довірливий чи недовірливий. Справа в тім, що не повинен зраджувати самому собі", - заявив він.

"Для мене ніякі пряники не мали значення. Я був проти, щоб ми в такий спосіб поставилися до виборців (перенесли вибори президента в парламент). І ніякі домовленості, телефонні переговори з президентом, на меня не вплинули. Мене не треба було переконувати, я був сам у цьому переконаний", - підкреслив Янукович.powered by lun.ua