Блок Литвина відмовився від "ширки" - спікер

Неділя, 14 червня 2009, 19:17

Фракція Блоку Литвина не підтримала на своєму засіданні проект угоди про створення широкої коаліції з БЮТ та Партією регіонів.

Про це розповів спікер парламенту Володимир Литвин в ефірі телеканалу ICTV.

"Коли ми отримали для ознайомлення відповідний проект документу, я попросив, щоб окрім мене прочитали його ряд інших людей", - сказав він.

"В результаті обговорення цього проекту на засіданні фракції ми дійшли висновку, що таку позицію ми не можемо підтримувати з усіма наслідками, що виникають включно для мене", - зазначив спікер.

Водночас, Литвин заявив, що зміни до Конституції, які обговорювалися під час переговорів БЮТ та Партії регіонів, "можна прийняти такі зімни, але має бути розуміння, що ті, хто будуть ініціювати, ті, хто будуть приймати цей документ, мають бути свідомі того, що їм залишиться одне – подорожувати по просторах колишнього Радянського Союзу".

"Оскільки цивілізований світ надзвичайно критично сприйме ряд новацій, які по суті справи можуть виглядати як узурпація влади", - наголосив він.

"Разом з тим, я вважаю, що зараз варто було б всім помовчати, не змагатися в тому, хто має більше можливостей вийти на екран, щоб обілити себе, звинуватити інших. Я вже казав і хочу ще раз повторити – вляпались. Треба проаналізувати, зробити висновки, винести уроки, а головне діяти прозоро, діяти відкрито", - вважає спікер.

На питання, чи відбуваються зараз якісь переговори між БЮТ та регіоналами, Литвин відповів: "Те що зараз не спостерігається така агресивна поведінка по відношенню один до одного, це свідчить про те, що намагаються тримати двері відчиненими".

У той же час, він зазначив, що "агресивна сторона починає брати гору".powered by lun.ua