Гриценко: у Ющенка позиція слабкої і заляканої людини

Понеділок, 15 червня 2009, 19:37

Депутат від НУ-НС Анатолій Гриценко сподівається, що на найближчому пленарному тижні депутати подолають вето президента на закон щодо протидії хабарництву.

Про це він заявив під час прес-конференції у Хмельницькому, повідомляє прес-служба депутата.

"Вето президента, яке він наклав на закон щодо протидії хабарництву, говорить про абсолютно безвідповідальну позицію слабкої і заляканої людини", - сказав Гриценко.

На його переконання, такий вчинок глави держави вказує на те, що "Ющенко не збирається захищати народ від хабарників, а навпаки захищатиме хабарників до останнього патрону".

"На превеликий жаль президент тягнув з підписанням цього закону до останнього дня, даючи тим самим можливість і далі вимагати хабарі у простих людей чи підприємців", - вважає депутат.

"В останній день він наклав на нього вето. Сильний президент, який дійсно любить свій народ, вчинив би інакше", - заявив Гриценко.

Як відомо, 21 травня Верховна Рада прийняла закон щодо протидії хабарництву. Його підтримало 364 народних депутати з усіх п’яти фракцій. Даним законом пропонуються зміни до Кримінального кодексу, якими встановлюється більш жорстка відповідальність за хабарництво в органах державної влади, правоохоронних і судових органах.powered by lun.ua