ЯЦЕНЮК ЗБИРАЄТЬСЯ ПЕРЕМОГТИ ЯНУКОВИЧА

Вівторок, 16 червня 2009, 13:44

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк переконаний, що у другому турі президентських виборів він зустрінеться з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем і доведе, хто кращий.

Про це Яценюк заявив на презентації сумського осередку "Фронту змін", повідомляє прес-служба об'єднання.

"Я думаю, що зустрінуся з Віктором Януковичем у другому турі у відкритій боротьбі. І ми доведемо хто кращий",– запевнив він.

"А що стосується третього кандидата, ким є прем’єр, думаю, не треба нервувати. Держава дала чинному прем’єру можливість двічі керувати українською державою. На ній лежить велика відповідальність, в першу чергу, щодо виконання того, що обіцялося українському народові", - нагадав депутат.

"Народ сам розбереться, чи зроблено це, чи ні, і не треба шукати винних, не треба розповідати про те, що весь світ об’єднався проти. Треба відверто визнати, що є нездатність до керування країною", – наголосив Яценюк.

Він зазначив, що у чинного уряду досі є шанс щось зробити.

"Я буду перший аплодувати, якщо якесь маленьке зрушення буде зроблено цим урядом і коаліцією. Я підкреслюю, коаліція сьогодні, зі слів прем’єра, існує. Коаліція голосує закони. Тому метою створення великої коаліції між Партією Регіонів і БЮТ була не боротьба з кризою, адже сьогодні у чинного уряду є 226 голосів, метою було тільки одне – захопити владу в державі і законсервуватися", – сказав він.

При цьому Яценюк додав, що "прем’єру треба допрацювати цей термін і навчитися гідно програвати".

Яценюк наголосив, що президентська кампанія буде дуже жорсткою.

"Я буду боротися з Віктором Януковичем і я переможу і Віктора Януковича, і Юлію Тимошенко і обов’язково Ющенка. Але мені в цьому потрібна ваша допомога, вона для мене критично необхідна", - заявив він.

"Мені прикро, коли сьогодні прем’єр називає мільйони українців, мільйони, які підтримують іншого кандидата – Яценюка, технічними людьми.В мене ніколи язик не повернеться назвати наш народ технічним", – сказав він.

"Своїх людей треба любити. Свою країну треба любити, яка б вона не була. І тоді тобі все повернеться", - додав кандидат у президенти.

Як відомо, в ефірі програми "Свобода слова" Тимошенко назвала Віктора Ющенка технічним кандидатом Яценюка, а самого екс-спікера – технічним кандиатом Віктора Януковича.powered by lun.ua