Януковичу не подобається євроромантизм України

Вівторок, 16 червня 2009, 20:53

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив про неприпустимість діалогу Європи з Україною, як з "молодшим партнером".

Про це йшла мова під час його зустрічі з членами правління Ялтинської європейської стратегії, зокрема, з колишнім президентом Польщі Олександром Кваснєвським, віце-президентом Європейської народної партії Маріо Давідом та іншими представниками ЯЄС.

Вони обговорили поточну внутрішньополітичну ситуацію в Україні, шляхи подолання політичної та економічної криз, а також питання євроінтеграції України, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Ми повинні об’єднати Україну. І я неодноразово демонстрував готовність до об’єднання з усіма, хто розуміє необхідність такого кроку для проведення глибоких реформ, боротьби з корупцією. Необхідно наводити порядок у країні й боротися з кризою" - зазначив Янукович, говорячи про пріоритети внутрішньої політики.

"На основі політичної та економічної стабілізації ми зможемо подолати наслідки кризи і перейти до подальшого зростання в економіці. Це стане надійним фундаментом зростання добробуту наших громадян", - сказав він.

"У питанні європейської інтеграції в Україні, на жаль, не відійшли від євроромантизму. Нам потрібна прагматична політика, яка дасть змогу вирішувати чимало практичних питань як для України, так і для ЄС, зокрема, таких, як енергетична безпека чи візовий режим. Неприпустимо, щоб з Україною вели діалог, як із "молодшим партнером", - заявив лідер регіоналів.

"Наші відносини повинні бути рівними, взаємовигідними і добросусідськими як з ЄС, так і з Росією. Зовнішня політика повинна бути збалансованою", - наголосив Янукович.

Лідер Партії регіонів прийняв запрошення членів правління Ялтинської європейської стратегії взяти участь у конференції, яка відбудеться у вересні.powered by lun.ua