Луценко пережив найважчий період

Середа, 17 червня 2009, 16:54

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко стверджує, що Україна подолала найважчий період потенційного зростання злочинності у зв’язку з економічною кризою.

Про це він заявив в середу в Києві під час наради з керівниками регіональних підрозділів органів внутрішніх справ, передає УНІАН.

"Найважчий період потенційного росту злочинності позаду. Сьогодні я, як міністр внутрішніх справ, з гордістю можу заявити, МВС зробило все, щоб наші громадяни були спокійні. Ніякого надзвичайного сплеску не допущено", - сказав Луценко.

У той же час він визнав, що дещо збільшилася кількість грабежів і розбоїв.

"Мусимо чітко пам’ятати, що грабежі і розбої, на жаль, збільшуються. На кожну територію, де відчуваємо активізацію злочинності, ми залучаємо додатково бійців внутрішніх військ", - зауважив міністр.

Водночас він повідомив, що в середньому протягом доби на місцях до охорони громадського порядку залучається майже 9,5 тис. нарядів міліції, що на 1,5 тис. більше, ніж у минулому році.

Крім того, моніторинг злочинів, скоєних у громадських місцях, показав, що завдяки проведеній роботі впродовж 5 місяців цього року зменшилась кількість злочинів загально-кримінальної спрямованості на 4,5%.

Разом з тим на 31,4% зменшилась кількість умисних вбивств у громадських місцях, на 20,9% - нанесення тяжких тілесних ушкоджень, на 9,4% зменшилась кількість крадіжок та на 4,3% - хуліганських проявів.

Як поінформував Луценко, перед початком літнього сезону міліція провела цільову операцію під назвою "Берег" для забезпечення правопорядку в місцях масового відпочинку людей.

Крім того, для забезпечення охорони громадського порядку в місцях відпочинку, особливо на півдні України, буде посилено охорону порядку додатковими підрозділами внутрішніх військ.

Водночас для підвищення охорони громадського порядку підрозділи МВС на місцях впроваджують у практику нові форми і методи, в тому числі використання технічних засобів.

Зокрема, наразі майже в усіх регіонах в усіх громадських місцях встановлено 1579 відеокамер і 2 тис. 737 автономних систем відеоспостереження з виведенням зображення до чергових частин підрозділів Державної служби охорони при МВС та можливість архівації даних.powered by lun.ua