Литвин: Заява Вінського – підстава для "кадрової чистки" в уряді

1 перегляд
Середа, 17 червня 2009, 17:52

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що заява міністра транспорту і зв`язку Йосипа Вінського про відставку є підставою для "кадрової чистки" в уряді і перегляду квотного принципу призначення на посади.

Литвин додав, що не бачить у цьому "нічого дивного, оскільки квотний принцип довели до безглуздя, і це дає свої результати", повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Спікер повідомив, що у середу отримав заяву міністра транспорту, зауваживши, що "за змістом вона перегукується із заявою, яку подав міністр внутрішніх справ".

"Цілком очевидно, що це передається "на відкуп" Верховної Ради, на її розгляд, і я не виключаю, що будуть розігруватися різного роду сценарії", - сказав Литвин.

Нинішня ситуація, на думку спікера, є підставою "публічно поговорити про необхідність кадрової чистки на рівні Кабінету міністрів".

"Це саме той момент, коли повинні приходити люди, які, по-перше, не будуть тікати, а, по-друге, будуть професійні, відповідальні. Якщо це співпадатиме з квотними принципами, слава Богу. Але я вважаю, що сьогодні треба відмовитися від безглуздої практики призначати "своїх", - заявив Литвин.

Крім того, спікер не виключив, що йдеться і про "особисті суперечки, і, очевидно, це дає про себе знати".

"Разом з тим, я вважаю, що треба комплексно поговорити про те, що належить робити, а потім дати відповідь на запитання, хто це буде робити", - підсумував Литвин, додавши, що не хоче зараз давати нікому жодних оцінок. "Очевидно, треба аналізувати результати роботи", - сказав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua