Тимошенко усього досягла завдяки Лазаренку, Кучмі і Ющенку - Яценюк

3 перегляди
Середа, 17 червня 2009, 19:38

У прем'єр-міністра Юлії Тимошенко немає "власної послідовної ідеології", вважає депутат від НУ-НС Арсеній Яценюк.

Про це він сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Усі її досягнення стали можливі завдяки більш сильним політикам, якими у свій час були Павло Лазаренко, Леонід Кучма, Віктор Ющенко", - заявив депутат.

"Тимошенко вміло прилаштовувалася під кожного з них, але в підсумку всіх їх по черзі "кинула" у саму важку для них хвилину. Я думаю, що ця її риса поставила хрест на спробах створити широку коаліцію, тому що наступною жертвою політики Тимошенко мав би стати вже сам Віктор Янукович", - сказав він.

Він вважає, що "при всьому показовому бажанні створити так звану широку коаліцію, ні БЮТ, ні Партія регіонів не змогли перебороти недовіру, яка панує між ними".

"Об'єднавчі гасла були лише прикриттям для раптового прийняття нової Конституції, а фактично в країні готувався путч, який би на багато років закріпив при владі дві політичні сили, які очолюють Тимошенко і Янукович", - сказав депутат.

"Під овечою шкірою як завжди опинився вовк. Цей сценарій підтримують кілька найбільших українських фінансово-промислових груп, які не бажають проводити дорогі президентські вибори і переслідують свої фінансові, бізнесові інтереси, ніж ціль — згуртувати розколоте суспільство", - переконаний Яценюк.

"І зрозуміло, чому Тимошенко потрібна нова Конституція. Вона стрімко втрачає довіру виборців, які відмінно пам'ятають, хто заважав реформувати систему влади й економіки після 2004 року, хто втягував Україну в ряд господарських і продовольчих криз 2005 року, хто заважав створити сильну демократичну коаліцію в 2006 році", - зазначив Яценюк.

Він заявив, що "Тимошенко і фракція її блоку були ініціаторами політичної кризи 2007 року, а політика уряду Тимошенко на початку 2008 року викликав сильний ріст інфляції і залишила Україну беззахисною перед світовою економічною кризою".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua