Вінського назвали скандальним колобком

Четвер, 18 червня 2009, 15:04

Відставного міністра транспорту та зв'язку Йосипа Вінського будуть використовувати проти Юлії Тимошенко, однак це мало вплине на потенційний електорат прем'єр-міністра.

Про це журналістам заявив політолог Володимир Фесенко.

"Я впевнений, що Вінський буде виступати з критикою на адресу Тимошенко. Я впевнений, що його будуть використовувати в цій якості, як приклад конфлікту всередині БЮТ, що від БЮТ біжать, від Тимошенко біжать її соратники, що це криза в команді Тимошенко" , - наголосив політолог, повідомляє Ліга.net.

На думку Фесенка, все це буде подібно до того, як критику все того ж Вінського використали на адресу лідера Соціалістичної партії Олександра Мороза.

У той же час, політолог впевнений: ця критика не буде ефективною, оскільки Вінський не є популярним політиком, а в останні роки ще й перестав бути публічною фігурою, перетворившись на високопоставленого чиновника.

"Для послідовних прихильників Тимошенко критика Вінського не буде мати якогось серйозного значення. Ну а для тих, хто вагається, значно важливішу роль буде грати фактор економічної кризи. Якою буде соціально-економічна ситуація, а не критика Вінського чи когось іще. .. ", - вважає він.

"Вінський нагадує політичного Колобка, який перекочується від однієї політичної сили до іншої, йде зі скандалами. Але думаю, що з кожним таким новим скандалом ефект буде все менше і менше. І це, швидше за все, буде проблема для самого Вінського, ніж для людей , проти яких він виступає ", - прогнозує Фесенко.

У середу Вінський подав заяву про свою відставку. "Моя заява викликана серйозними розбіжностями з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко щодо політичних, кадрових, економічних питань, а також етики відносин між членами Кабінету Міністрів України", - відзначив він.powered by lun.ua