Ющенко: Вчімося любові до Батьківщини у воїнів

Понеділок, 22 червня 2009, 08:18

Президент Віктор Ющенко о 9.00 у понеділок, 22 червня, візьме участь у церемонії покладання квітів до могили Невідомого солдата з нагоди Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни.

Про це повідомляє прес-служба президента.

22 червня 1941 року почалася Велика Вітчизняна Війна.

З нагоди цього дня президент звернувся до громадян із такими словами:

"Дорогий Український народе! Дорогі ветерани війни! Цей день для нас сповнений трагічних спогадів і болю. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви й страждання, масовий терор, смерть і руйнацію.

Гірка доля не оминула жодної української родини. Україна заплатила страшну ціну за визволення від поневолення. Сьогодні у скорботі згадуємо всіх, хто загинув у битвах із загарбниками, хто став невинною жертвою людиноненависництва.

Схиляємося перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти й вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі. Пишаємося ратним подвигом наших славних воїнів, які звільнили світ від фашизму. Вічна пам'ять і вічна шана кожному, хто ціною життя відстояв наше право на свободу.

Будьмо гідними їхньої слави. Будьмо сильними духом і гордими, як вони. Вчімося в них любові до Батьківщини".powered by lun.ua