У Грузії підірвали машину спостерігачів ЄС

Понеділок, 22 червня 2009, 11:27

Одна людина загинула і ще одна одержала серйозні поранення в результаті підриву машини місії спостерігачів Євросоюзу в неділю 21 червня, близько 10:30, на протитанковій міні в селі Мужава Цаленджихського району (Західна Грузія), біля адміністративного кордону з Абхазією.

Про це повідомляють Новости-Грузия з посиланням на МВС Грузії.

Згідно з інформацією, у машині, яка вибухнула на міні, знаходилася медична група.

У результаті вибуху загинув водій автомашини Тензіг Ахаладзе - він одержав численні поранення і помер у лікарні міста Зугдіді.

Серйозні тілесні ушкодження одержав лікар Гега Патіашвілі, він також знаходиться в лікарні, його стан стабільний.

Патрулювання місцевості представники місії спостерігачів ЄС здійснювали на двох автомашинах. Друга машина одержала незначні ушкодження в результаті вибуху.

Також з боку російсько-абхазького посту в селі Саберіо обстріляна поліцейська посада в селі Мужава Цаленджихського району (Західна Грузія), біля адміністративного кордону з Абхазією, повідомляє грузинська телекомпанія "Імеді".

За інформацією телекомпанії, пост був обстріляний о шостій ранку понеділка, із грузинської сторони був відкритий вогонь у відповідь. Перестрілка тривала близько двадцяти хвилин, потерпілих немає.

До інциденту було підірвано лінію електропередач, за допомогою якої йшов транзит електроенергії з Грузії в Росію.powered by lun.ua