Ющенко чекає, що судді будуть патріотами, бо мають місію

Вівторок, 23 червня 2009, 13:03

Президент Віктор Ющенко хотів би бачити суддів не тільки фахівцями своєї справи, а й патріотами своєї держави.

Про це він заявив під час церемонії приведення до присяги суддів, вперше призначених главою держави на посаду професійного судді, яка відбулася у секретаріаті президента.

"Як президентові, як громадянину мені б дуже важливо було знати і бачити, що ви не тільки чудові професійні судді, а й великі громадяни своєї країни", - сказав Ющенко.

Привітавши суддів із офіційним вступом на посаду, він висловив упевненість, що нове покоління українських суддів з честю виконуватиме свою надзвичайно важливу й відповідальну місію, буде сповнене енергії та бажання обстоювати законність і справедливість.

"Я сподіваюся, що присягу, яку ви щойно склали, ви пронесете через усе своє життя", - сказав Ющенко, повідомляє його прес-служба.

Президент особливо наголосив на важливій місії кожного із суддів у побудові демократичної держави.

"Без поняття законності не відбувається багато інших суспільних процесів. Законність, правова основа настільки важливі сьогодні у становленні Української держави, відкритого суспільства, що я поставив би між ними тотожність. Демократичність в Україні дорівнює законності", - зауважив Ющенко.powered by lun.ua