ГЕНПРОКУРАТУРА ПРИЙШЛА З ОБШУКОМ ДО ЛЮДИНИ ТИМОШЕНКО

Середа, 24 червня 2009, 19:46

Слідчі Генпрокуратури у середу в кінці робочого дня намагалися провести виїмку документів в кабінеті першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука.

Про це повідомила прес-служба Української соціал-демократичної партії.

У заяві йдеться, що слідчі "Зейкан та Іщук, не пред’явивши постанову про обшук і виїмку навіть на вимогу народних депутатів, спробували зняти вінчестер з комп’ютера і провести обшук в службовому кабінеті Корнійчука за адресою Городецького, 13, для чого шукали понятих".

"Всі ці заходи проводилися незважаючи на постанову Печерського районного суду міста Києва, якою ще 22 червня 2009 року були зупинені слідчі дії у кримінальній справі, яка стосується юридичної компанії "Магістр і партнери", - наголосила прес-служба.

У партії заявили, що "ніяких підстав вчиняти обшук слідчі не мали, тому в УСДП вважають їх незаконними".

Прес-служба УСДП підкреслила, що Корнійчук зараз не має жодного відношення до юридичної фірми "Магістр і партнери". "Він давно вийшов із засновників і продав свою частку", - йдеться в заяві.

Сам Корнійчук в коментарі Українській правді повідомив, що станом на 19:50 слідчі намагалися обшукати кабінет, "у порушення всіх процедур, кримінального процесу".

За його словами, слідчі "принесли постанову без номера справи, на яку вони посилаються, принесли постанову, по якій призупинені слідчі дії судом". "Продовжується цирк", - сказав заступник міністра.

Корнійчук наголосив, що ці дії відбуваються за згодою діючого міністра юстиції Миколи Оніщука.

Він підтвердив, що на місці події присутні народні депутати від УСДП (фракція БЮТ).

"Я перебуваю на лікарняному, тому не вважаю за необхідне розбиратися зі слідчими, а вони нехай граються", - сказав він.

Корнійчук заявив, що "це якась висмикнута справа відносно відмивання грошей у Нафтогазі".

"Я не знаю яке воно відношення має до мене", - сказав Корнійчук.

Заступник міністра наголосив, що таким чином заступник генпрокурора Ренат Кузьмін "доводить, наскільки йому важлива незаконно отримана ним дача на базі Пуща-Водиця, через яку почався весь цей публічний спір".

Як відомо, останніми тижнями розгортається відкритий конфлікт між Корнійчуком і його тестем головою Верховного суду Василем Онопенком - з одного боку, і заступником генпрокурора Кузьміним та депутатом Андрієм Портновим - з іншого боку. Боротьба точиться за вплив на судову гілку влади.powered by lun.ua