Депутати викинули з закону право земельного сервітуту

Четвер, 25 червня 2009, 15:30

Верховна Рада додатково розгляне інцидент, що стався в процесі прийняття закону про загальні принципи розвитку державно-приватного партнерства в Україні і пов'язаний із включенням до нього статей про вилучення земельного сервітуту з Земельного кодексу, повідомив глава парламенту Володимир Литвин.

"Закон не буде підписано (спікером), поки не розглянемо заяви Юрія Ключковського, Романа Ткача й Олега Ляшка", - сказав Литвин на засіданні парламенту в четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зазначені депутати пояснили, що при підготовці до другого читання в законопроект була включена норма про скасування двох статей Земельного кодексу, що фактично вилучають з нього право земельного сервітуту.

При цьому відповідних поправок в порівняльній таблиці не було, вони не голосувалися і залишається не ясним, звідки з'явилася дана норма, підкреслили депутати.

Литвин сказав, що відповідно до регламенту Верховної Ради це питання розгляне профільний комітет, після чого воно буде винесене на розгляд Верховної Ради.

Згідно з земельним кодексом, право земельного сервітуту - це право власника або землекористувача земельної ділянки на обмежене платне або безплатне користування чужою земельною ділянкою (ділянками).powered by lun.ua