Тимошенко знову завела пісню про Конституцію

1 перегляд
Четвер, 25 червня 2009, 17:30

Україні необхідне якнайшвидше внесення змін у Конституцію з посиленням ролі будь-якої форми влади, чи то президентської, чи парламентської, заявляє прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Необхідне посилення будь-якої форми влади - президентської чи парламентської. Нам необхідно повернути у владу дисципліну, відповідальність, виконавчу дисципліну. Хочу, як прем'єр-міністр України вам сказати, що для будь-якої країни такий хаос у владі - це пряма загроза національної безпеки", - сказала вона на зустрічі з адміністративно-господарським активом Львівської області в четвер у Львові.

"Потрібно вибирати або завершити й удосконалити парламентську форму правління, якщо ні - то підсилити президентську", - заявила Тимошенко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Прем'єр відзначила, що ухвалити відповідні зміни в Конституцію треба якомога швидше, додавши, що внести їх можливо тільки шляхом об'єднання 300-400 голосів у парламенті.

При цьому, на думку Тимошенко, необхідно зберегти "ключову стратегію розвитку держави: європейський вектор, національну самоідентичність, зберегти традиції історії і культури".

"Від цього не можна відійти, ні за яких обставин", - підкреслила вона.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua