Яценюк збирається побудувати партію до виборів

2 перегляди
Четвер, 25 червня 2009, 18:56

Депутат від НУ-НС Арсеній Яценюк допускає, що створить партію до початку президентської кампанії.

Про це він сказав на прес-конференції в Запоріжжі в четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я не виключаю, що партія може бути створена до президентської кампанії. Юридично вона існує. Вона зможе приймати участь в будь-яких виборах. Але ми сьогодні говоримо про процес партійного будівництва. Я сподіваюся, що до президентської кампанії ми вже зможемо заявити про сформований кістяк партії", - зазначив депутат.

Яценюк наголосив, що не прагнув спочатку створити партію, а розпочав працювати з громадськими організаціями, які представляють в областях його ініціативу.

"Громадська організація - це певний політичний сепаратор. Подивимося: хто чого вартий, хто дійсно в змозі повести за собою людей, хто є і буде ефективним політичним менеджером. І не всі дійдуть до партії. Ці правила гри всім оприлюднені. Жорстко, але справедливо", - сказав він.

Яценюк повідомив, що має намір оцінити результативність роботи обласних організацій при підготовці проведення референдуму про необхідність внесення змін до Конституції України. Разом з тим, він заявив, що не є прихильником термінових змін Конституції.

За словами політика, у всіх областях України завершено формування організацій, що представляють "Фронт змін".

25 червня відбулася презентація ініціативної групи Запоріжжя. Аналогічні презентації пройдуть в липні у Чернігові та Донецьку.

"Ми вже практично завершили формування всіх обласних організацій. До Запоріжжя ми дуже ретельно поставилися. По-перше, не можна програти, по-друге - не можна дискредитувати, і по-третє - треба зрозуміти, що якщо ми дійсно формуємо ефективну команду, то я не хотів спонтанних рішень", - сказав Яценюк.

У Запоріжжі ініціативну групу, яка представляє "Фронт змін", очолив президент інвестиційної компанії SBBI Group, співвласник торгової марки "Хлібодар", ВАТ "Хліб", віце-президент Всеукраїнської асоціації пекарів Борис Шестопалов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua