"Регіони" продовжують реалізовувати план - Кириленко

П'ятниця, 26 червня 2009, 13:24

Партія регіонів продовжує реалізовувати сценарій проведення дострокових парламентських виборів.

Таку думку висловив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, коментуючи в інтерв’ю журналістам у п’ятницю мотиви Партії регіонів до блокування трибуни ВР.

"План Партії регіонів і не тільки Партії регіонів – дострокові парламентські вибори. За будь-яку ціну", - стверджує він.

На переконання Кириленка, фракція Партії регіонів заблокувала трибуну, коли "стало зрозуміло, що план по знищенню парламенту через знищення уряду провалюється, бо першим питанням мали розглядатися кадри".

За його словами, БЮТ констатує необхідність ухвалення закону про підвищення соціальних стандартів до кінця поточної сесії парламенту, оскільки показники, вирахувані там, мають бути враховані під час формування бюджету на наступний рік, який має бути представлений урядом уже восени.

Однак Кириленко зазначив, що неможливо ухвалювати даний закон в цілому без консультацій з урядом, висновків бюджетного комітету, зокрема, щодо пошуку джерел фінансування, за рахунок яких покривалися б підвищені соцвиплати.

Натомість, за словами Кириленка, "Регіони" пропонували ухвалити закон в цілому наступного дня після ухвалення його в першому читанні, що "фізично неможливо зробити", не обійшовши вищевказану процедуру.

"Тому це був чистішої води привід (для блокування парламенту)", - сказав лідер фракції БЮТ.

Кириленко нагадав, що наступний тиждень, який передбачено для роботи в комітетах, парламентарі присвятять підготовці даного законопроекту до другого читання з тим, щоб проголосувати його вже під час наступного пленарного тижня.powered by lun.ua